МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UAКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Державне управління справами

pic3.jpg

У 2000 році з метою зменшення управлінських витрат, скорочення апарату та на виконання завдань, зумовлених адміністративною реформою, відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2000 року № 278 було утворено Державне управління справами як єдиний орган з матеріально-технічного, соціально-побутового, лікувально-профілактичного забезпечення діяльності Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб зарубіжних країн. Новоутвореному Державному управлінню справами для виконання покладених завдань було передано в управління об’єкти державної власності.

Уже понад 10 років Державне управління справами здійснює покладені на нього функції та виконує завдання з підготовки і проведення протокольних заходів за участю Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб України, інших держав, зарубіжних делегацій, а також забезпечує їх діяльність з виконання конституційних повноважень.

В управлінні Державного управління справами перебуває понад 60 державних підприємств, установ, організацій та господарське товариство, повноваження з управління корпоративними правами держави якого передані Державному управлінню справами (далі – підприємства). Їх діяльність з надання послуг та реалізації продукції і товарів дозволяє Державному управлінню справами виконувати покладені на нього завдання в повному обсязі та спрямовувати кошти для наповнення державного бюджету. У 2014 році підприємствами отримано 942,4 млн гривень доходів, валовий прибуток – 80,4 млн гривень, до бюджетів усіх рівнів сплачено 290,8 млн гривень, до державних цільових фондів – 185,8 млн гривень.

Підприємства Державного управління справами можуть надавати такі послуги:

  • готельні,
  • виставкові,
  • проведення масових заходів,
  • медичні,
  • санаторно-курортні,
  • транспортні,
  • ремонтно-будівельні тощо.

Більше інформації можна отримати на сторінках, присвячених діяльності підприємств Державного управління справами.

Розпорядження Керівника Державного управління справами
23.03.2016
21.11.2014
21.11.2014
03.06.2014
20.03.2014
Читати більше


 Офіційні документи
© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11