МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UAКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Звіт про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника № 7 від 15 червня 2012 року

1. Замовник:
1.1. Найменування: Державне управління справами
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 00037256
1.3. Місцезнаходження: м. Київ, вул. Банкова, 11, індекс 01220
1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, e-mail):
 • Столяр Ігор Леонідович, начальник Управління спецтелекомунікацій,
  м. Київ, вул. Банкова, 11, корпус 1, кабінет № 718, індекс 01220, телефон (044) 255-78-15, телефакс (044) 255-78-37, e-mail: biv@dus.gov.ua;
 • Бугайчук Ігор Володимирович, завідувач сектору оргтехніки відділу технічного забезпечення Управління спецтелекомунікацій,
  м. Київ, вул. Банкова, 11, корпус 1, кабінет № 446, індекс 01220,
  телефон (044) 255-60-97, телефакс (044) 255-75-83, e-mail: biv@dus.gov.ua.
1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Державне управління справами, 00037256

2. Джерело фінансування закупівлі: кошти загального фонду Державного бюджету України

3. Предмет закупівлі:
3.1. Найменування: послуги з передавання даних і повідомлень, 64.20.1
3.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг: послуги інтернет-зв’язку для Адміністрації Президента України
3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: м. Київ, вул. Банкова, 11, Адміністрація Президента України, індекс 01220
3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 2012 року

4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:
4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua.
4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності): www.dus.gov.ua
4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 16.05.2012 № 59/2 (661/2) номер оголошення: 203856 (ТРП)
4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: -
4.5. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 16.05.2012, 203856/1
4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 21.05.2012 № 61 (663) номер оголошення: 206727 (ТРП)
4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 15.06.2012 № 72 (674) номер оголошення: 227648 (ТРП)
4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: -

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 04.04.2012

6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце):
попередні переговори: 15.05.2012, 10.20, Державне управління справами,
остаточні переговори: 17.05.2012, 10.20, Державне управління справами

7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ), 119 988,0 грн. з ПДВ;
(цифрами)
сто дев’ятнадцять тисяч дев’ятсот вісімдесят вісім гривень з ПДВ.
(словами)

8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:
8.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові: Приватне акціонерне товариство «ДАТАГРУП»
8.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 31720260
8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс: м. Київ, вул. Смоленська, 31-33, індекс 03057, телефон/телефакс: (044) 538-00-08/(044) 538-00-07

9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю: 11.06.2012, 119 988,0 грн. (сто дев’ятнадцять тисяч дев’ятсот вісімдесят вісім гривень), у тому числі податок на додану вартість (20%) – 19 998,0 грн.

10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару): -

11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце): -

12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України “Про здійснення державних закупівель”:
Приватним акціонерним товариством «ДАТАГРУП» надані матеріали, які підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, передбаченим статтею 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель».
Підприємство має необхідне обладнання та матеріально-технічну базу, забезпечене працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, має досвід у виконанні аналогічних договорів та фінансову спроможність.

13. Інша інформація.
Для забезпечення інтернет-зв’язком працівників Адміністрації Президента України, необхідно провести закупівлю послуг інтернет-зв’язку для Адміністрації Президента України.
Зазначені послуги інтернет-зв’язку протягом останніх 4 років закуповувалися у ПрАТ «ДАТАГРУП», яке внесено до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.
ПрАТ «ДАТАГРУП» має ліцензії від Національної комісії з питань регулювання зв’язку України на надання в користування місцевих, міжміських, міжнародних каналів електрозв’язку на всій території України (ліцензії: № 542842; № 501272; № 542841).
ПрАТ «ДАТАГРУП» забезпечує: високошвидкісний Інтернет за допомогою власного оптоволоконного каналу зв`язку; збереження існуючої ip-адресації, збереження та резервування автономної системи (AS); можливість розширення цифрового каналу з відповідним збільшенням об`єму інтернет-трафіку; розділення інтернет-трафіку за логічними напрямками (український/іноземний ресурси, надання числової та графічної статистики завантаження трафіку - окремо: вхідний, вихідний); цілодобову технічну підтримку (оповіщення щодо можливих падінь зв`язку, профілактичний робіт, виїзд бригад з ремонту); захист інтернет-трафіку шляхом шифрування обладнанням, яке розташоване в Державному підприємстві «Українські спеціальні системи»; надання послуг з доступу до синхронного симетричного Інтернет за пільговими тарифам; можливість надання послуг у відстрочку (до 6 місяців) без нарахування пені та штрафних санкцій; безкоштовне розширення інтернет-каналу на певний період у разі заявки.
Завдяки створеній між Адміністрацією Президента України, ДП «Українські спеціальні системи» та ПрАТ «ДАТАГРУП» захищеного оптоволоконного каналу, доступ до мережі Інтернет є захищеним від несанкціонованого доступу до внутрішньої мережі Адміністрації Президента України.
Залучення нового виконавця при наданні послуг інтернет-зв’язку для Адміністрації Президента України призведе до виникнення проблем технічного характеру − необхідно буде побудувати канал зв’язку між Адміністрацією Президента України, ДП УСС та цим виконавцем, що спричинить значні додаткові витрати та перенесення початку надання послуг на невизначений строк.
Процедура закупівлі зазначених послуг у ПрАТ ”ДАТАГРУП” у минулому році погоджувалась Міністерством економіки України.
У зв’язку з потребою здійснити додаткову закупівлю послуг інтернет-зв’язку для Адміністрації Президента України та з огляду на те, що зазначені послуги можуть бути надані тільки певним виконавцем, відповідно до пунктів 2 і 5 частини другої статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» застосована процедура закупівлі в одного учасника - Приватного акціонерного товариства «ДАТАГРУП».

14. Склад комітету з конкурсних торгів:
 • Заступник Керівника Державного управління справами, заступник голови комітету з конкурсних торгів Панько О.М.
 • Заступник Керівника Державного управління справами, заступник голови комітету з конкурсних торгів Орда О.М.
 • Заступник Керівника Державного управління справами Берадзе Г.Р.
 • Начальник Управління протокольного забезпечення Бац С.М.
 • Начальник Фінансового управління Дмитрук В.М.
 • Начальник Управління бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер Лемішко Н.Є.
 • Начальник Управління транспортного забезпечення Новіцький С.В.
 • Начальник Управління з питань економіки, діяльності підприємств та державних закупівель Петрук В.В.
 • Начальник Управління капітального будівництва та житлового господарства Сахацький В.В.
 • Начальник Управління санаторно-курортного забезпечення Сєрікова Н.Б.
 • Начальник Управління спецтелекомунікацій Столяр І.Л.
 • Начальник Юридичного управління Сухом’яткін К.М.
 • Начальник Управління господарсько-побутового забезпечення Українська В.В.
 • Завідувач сектору матеріально-технічного забезпечення Костик С.І.
 • Завідувач сектору державних закупівель Управління з питань економіки, діяльності підприємств та державних закупівель, секретар комітету з конкурсних торгів Колотій О.П.

Керівник
Державного управління справами,
голова комітету з конкурсних торгів
А.В. КРАВЕЦЬ

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11