МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UAКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Звіт про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника № 18 від 19 серпня 2013 року

1. Замовник:

1.1. Найменування: Державне управління справами

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 00037256

1.3. Місцезнаходження: м. Київ, вул. Банкова, 11, індекс 01220

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, e-mail): Петрук Віталій Вікторович, начальник Управління з питань економіки, діяльності підприємств та державних закупівель, м. Київ, вул. Банкова, 11, корпус 1, кабінет № 512, індекс 01220, телефон (044) 255-73-90, телефакс (044) 255-77-01, e-mail: vvp@dus.gov.ua

1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Державне управління справами, 00037256

2. Джерело фінансування закупівлі: кошти загального фонду Державного бюджету України

3. Предмет закупівлі:

3.1. Найменування: послуги, пов’язані з закладами культурно-мистецької призначеності, 90.04.1

3.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг: послуги з організації проведення офіційних громадсько-політичних заходів за участю Президента України

3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Державне підприємство “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”, індекс 01001

3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 2013 року

4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:

4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua.

4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності): www.dus.gov.ua

4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Інформаційний бюлетень “Вісник державних закупівель” від 17.07.2013 № 55/4 (798/4) номер оголошення: 153029 (ТРП)

4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:

4.5. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 17.07.2013, 153029/1

4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель: Інформаційний бюлетень “Вісник державних закупівель” від 22.07.2013 № 57 (800) номер оголошення: 153634 (ТРП)

4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Інформаційний бюлетень “Вісник державних закупівель” від 19.08.2013 № 65 (808) номер оголошення: 162605 (ТРП)

4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 04.04.2013

6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце):

попередні переговори: 17.07.2013, 11.50, Державне управління справами,

остаточні переговори: 18.07.2013, 11.50, Державне управління справами

7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ), 360 000,00 грн. з ПДВ;

(цифрами)

триста шістдесят тисяч гривень 00 коп. з ПДВ.

(словами)

8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:

8.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові: Державне підприємство “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”

8.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 34299989

8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, індекс 01001, телефон/телефакс: (044) 278-34-36/(044) 278-33-86

9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю: 13.08.2013, 360 000,00 грн. (триста шістдесят тисяч гривень 00 коп.) у т.ч. ПДВ 60 000,00 грн.

 

10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару):

11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце):

12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України “Про здійснення державних закупівель”:

Державним підприємством “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім” надані матеріали, які підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, передбаченим статтею 16 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Підприємство має необхідне обладнання та матеріально-технічну базу, забезпечене працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, має досвід у виконанні аналогічних договорів та фінансову спроможність

13. Інша інформація.

У 2013 році планами протокольного та організаційного забезпечення окремих державних заходів, які готуються Головним управлінням Державного Протоколу та Церемоніалу Адміністрації Президента України, передбачено проведення у приміщенні Державного підприємства “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім” міжнародних конференцій, консультацій, зустрічей з громадськістю та інших міждержавних і внутрішньодержавних заходів за участю Президента України.

Для забезпечення проведення зазначених заходів Державному управлінню справами необхідно закупити послуги з організації проведення офіційних громадсько-політичних заходів за участю Президента України на загальну орієнтовну суму 360 000,0 гривень у Державного підприємства “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”.

Зазначене підприємство має відповідно облаштовані приміщення, зокрема прес-центр “Український час”, медіа-центр, концертний та виставкові зали, зали презентацій.

На підприємстві діє спеціальний режим охорони, здійснюються всі необхідні заходи з протипожежного, санітарно-гігієнічного, екологічного, радіаційного і протиепідемічного контролю та контролю за станом технічного захисту інформації.

Підприємство має кваліфікований персонал і значний досвід комплексного надання послуг з організації та проведення протокольних державних заходів. Протягом останніх років на високому професійному рівні підприємством були надані послуги з організації заходів щодо проведення прес-конференції Президента України для представників центральних, регіональних та зарубіжних засобів масової інформації, традиційної зустрічі Президента України з керівниками дипломатичних представництв іноземних держав, а також заходи з нагоди святкування: Дня незалежності України, Дня Конституції України, Дня Соборності України, та інші.

Ураховуючи викладене, та у зв’язку з тим, що зазначені послуги можуть бути надані тільки певним виконавцем, відповідно до пункту 2 частини другої статті 39 Закону України “Про здійснення державних закупівель”, а саме, відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на послуги, які можуть бути надані тільки певним виконавцем, за відсутності при цьому альтернативи, при закупівлі послуг з організації проведення офіційних громадсько-політичних заходів за участю Президента України обрана процедура закупівлі в одного учасника –  Державного підприємства “Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”.

 

14. Склад комітету з конкурсних торгів:

 

- Заступник Керівника Державного управління справами,

заступник голови комітету з конкурсних торгів

 

Коломіець М.Л.

- Заступник Керівника Державного управління справами,

заступник голови комітету з конкурсних торгів

 

Орда О.М.

- Начальник Управління протокольного забезпечення

Бац С.М.

- Начальник Фінансового управління

Дмитрук В.М.

- Начальник Управління бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер

 

Лемішко Н.Є.

- Начальник Управління транспортного забезпечення

Новіцький С.В.

- Начальник Управління з питань економіки,

діяльності підприємств та державних закупівель

 

Петрук В.В.

- Начальник Управління санаторно-курортного забезпечення

Сєрікова Н.Б.

- Начальник Управління спецтелекомунікацій

Столяр І.Л.

- Начальник Юридичного управління

Сухом’яткін К.М.

- Начальник Управління господарсько-побутового забезпечення

Цикало Н.Ф.

- Завідувач сектору матеріально-технічного забезпечення

Костик С.І.

- Завідувач відділу державних закупівель

Управління з питань економіки, діяльності підприємств та державних закупівель, секретар комітету з конкурсних торгів

 

 

Колотій О.П.

 

 

Заступник Керівника

Державного управління справами,

голова комітету з конкурсних торгів ___________ Г. Р. БЕРАДЗЕ

(підпис)

м. п.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11