МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA



КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Протокол № відхилення пропозицій конкурсних торгів

1. Замовник:

1.1. Найменування: Державне управління справами

1.2. Місцезнаходження: 01220, м. Київ-220, вул. Банкова, 11
1.3. Відповідальний за проведення торгів:

Костик Сергій Іванович, телефон: (044) 255-71-25, телефакс: (044) 255-77-51

 

2. Інформація про предмет закупівлі: вироби канцелярські, паперові, 17.23.1

лот № 1 – вироби канцелярські, паперові;

лот № 2 – щоденники, шестиденки, календарі;

лот № 3 – конверти

 

3. Вид процедури закупівлі: відкриті торги

 

4. Дата оприлюднення та номер оголошення про проведення процедури закупівлі, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 29.04.2013 № 34 (777), оголошення № 117345 (КУЛ)

 

5. Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбулось: 30.05.2013 час: 15-00

 

6. Перелік відхилених пропозицій конкурсних торгів:

 

за лотом № 1 – вироби канцелярські, паперові:

пропозиція Публічного акціонерного товариства «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос»;

пропозиція Малого приватного підприємства «Оріон-V»;

пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес»

 

за лотом № 2 – щоденники, шестиденки, календарі:

пропозиція Приватного підприємства «Самоцвіт»;

пропозиція Малого приватного підприємства «Оріон-V»;

пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес»;

пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «НВП Поліграфсервіс»

 

за лотом № 3 – конверти:

пропозиція Публічного акціонерного товариства «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос»;

пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Український папір»;

пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес».

 

7. Підстави відхилення пропозицій конкурсних торгів:

1) Пропозиція Публічного акціонерного товариства «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос» за лотом 1 та лотом 3 не відповідає умовам документації конкурсних торгів на закупівлю виробів канцелярських, паперових, 17.23.1 (далі – Документації) з наступних підстав.

Абзацом шостим пункту 2 розділу 3 Документації передбачено, що у складі пропозиції учасник по кожному лоту подає проект договору про закупівлю, підготовлений відповідно до істотних умов договору про закупівлю, викладених у розділі 6 Документації. Однією з істотних умов договору, згідно пункту 2 розділу 6 Документації, є ціна договору, яка зазначається учасником.

У поданих Публічним акціонерним товариством «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос» проектах договорів за лотом 1 та лотом 3 не зазначена ціна договору.

 

2) Пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Український папір» за лотом 3 не відповідає умовам Документації з наступних підстав.

Абзацом сьомим пункту 2 розділу 3 Документації передбачено, що учасником у складі пропозиції конкурсних торгів надаються зразки товарів за всіма пунктами переліку по кожному лоту.

Товариством з обмеженою відповідальністю «Український папір» не надано у складі пропозиції конкурсних торгів зразка товару за позицією 1 лоту 3.

 

3) Пропозиція Приватного підприємства «Самоцвіт» за лотом 2 не відповідає умовам Документації з наступних підстав.

Пунктом 3 розділу 1 Документації встановлено, зокрема, що товар постачається за окремими замовленнями протягом п’яти робочих днів від дати отримання замовлення.

В пропозиції Приватного підприємства «Самоцвіт» зазначено, що строк поставки товару становить 15 робочих днів з моменту подачі відповідної заявки.

Абзацом шостим пункту 2 розділу 3 Документації передбачено, що у складі пропозиції учасник подає проект договору про закупівлю.

У складі пропозиції Приватного підприємства «Самоцвіт» проект договору про закупівлю відсутній.

В додатку 2.1. Документації зазначено, що формат шестиденки з логотипом (позиція 3) повинен бути 15х130х300.

Формат шестиденки, запропонованої учасником, 15х110х320.

 

4) Пропозиція Малого приватного підприємства «Оріон-V» за лотом 1 та лотом 2 не відповідає умовам Документації з наступних підстав.

Абзацом п’ятим підпункту 1 пункту 6 розділу 3 Документації передбачено, що для підтвердження наявності фінансової спроможності учасник у складі пропозиції подає копію балансу та звіту про фінансові результати за 2012 рік.

У складі пропозиції Малого приватного підприємства «Оріон-V» подані копії балансу та звіту про фінансові результати за 1 квартал 2013 року.

 

5) Пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес» за лотом 1, лотом 2 та лотом 3 не відповідає умовам Документації з наступних підстав.

Абзацом другим підпункту 2 пункту 6 розділу 3 Документації передбачено надання у складі пропозиції нотаріально завіреної копії статуту.

У складі пропозиції конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес» подана копія статуту, яка не завірена нотаріально.

 

6) Пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «НВП Поліграфсервіс» за лотом 2 не відповідає умовам Документації з наступних підстав.

Додатком 2.1. Документації встановлені вимоги до предмету закупівлі.

По позиції 1 (щоденник з логотипом недатований) встановлені, зокрема, наступні вимоги: палітурка виготовлена з темно-бордового шкірозамінника «Небраска» 9653 (або еквівалент), поролонова підкладка на верхній частині палітурки, палітурка оздоблена кутиками жовтого кольору 20х20 мм на верхній кришці з двох кутів.

За цією позицією учасником надано два зразки. У першому зразку палітурка виготовлена з матеріалу, який за своїми властивостями і кольором (коричневий) не є еквівалентом шкірозамінника «Небраска» 9653. У другому зразку відсутні кутики на верхній частині палітурки. В обох зразках поролонова підкладка встановлена на верхній та нижній частині палітурки.

У позиції 2 (щоденник з логотипом датований) встановлені, зокрема, наступні вимоги: палітурка виготовлена з темно-бордового шкірозамінника «Небраска» 9653 (або еквівалент), поролонова підкладка на верхній частині палітурки, палітурка оздоблена кутиками жовтого кольору 20х20 мм на верхній кришці з двох кутів, верхня і нижня кришка прошиті темно-бордовими нитками.

У наданому учасником за цією позицією зразку палітурка виготовлена з матеріалу, який за своїми властивостями і кольором (зелений) не є еквівалентом шкірозамінника «Небраска» 9653, поролонова підкладка встановлена на верхній та нижній частині палітурки, відсутні кутики на верхній частині палітурки, верхня і нижня кришки не прошиті нитками.

По позиції 3 (шестиденка) встановлено, зокрема, наступні вимоги: палітурка виготовлена з темно-бордового шкірозамінник «Небраска» 9653 (або еквівалент), палітурка оздоблена кутиками жовтого кольору 20х20 мм на верхній кришці з двох кутів, формат шестиденки по ширині 130 мм.

У наданому учасником за цією позицією зразку палітурка виготовлена з матеріалу, який за своїми властивостями і кольором (зелений) не є еквівалентом шкірзамінника «Небраска» 9653, відсутні кутики на верхній частині палітурки, ширина шестиденки 170 мм., що не відповідає встановленому формату, шестиденка має нижній календар, який не передбачений вимогами Документації.

По позиції 4 (обкладинка до шестиденки з логотипом та календарем) встановлено, зокрема, наступні вимоги: палітурка оздоблена кутиками жовтого кольору 20х20 мм на верхній кришці з двох кутів, верхня і нижня кришка прошита темно-бордовими нитками.

У наданому учасником за цією позицією зразку відсутній календар, відсутні кутики на верхній частині палітурки, верхня і нижня кришки не прошиті нитками.

Таким чином надані учасником у складі пропозиції зразки не відповідають вимогам додатку 2.1. Документації.

 

8. Вирішили:

1. У зв’язку з тим, що пропозиції конкурсних торгів на закупівлю виробів канцелярських паперових, 17.23.1, надані Публічним акціонерним товариством «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос», Малим приватним підприємством «Оріон-V» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес» за лотом №1 «Вироби канцелярські, паперові» не відповідають умовам документації конкурсних торгів та відповідно до пункту 3 частини 1 статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» пропозиції конкурсних торгів зазначених підприємств відхилити.

У зв’язку з тим, що пропозиції конкурсних торгів на закупівлю виробів канцелярських паперових, 17.23.1, надані Приватним підприємством «Самоцвіт», Малим приватним підприємством «Оріон-V», Товариством з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес» та Товариством з обмеженою відповідальністю «НВП Поліграфсервіс» за лотом №2 «Щоденники, шестиденки, календарі» не відповідають умовам документації конкурсних торгів та відповідно до пункту 3 частини 1 статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» пропозиції конкурсних торгів зазначених підприємств відхилити.

У зв’язку з тим, що пропозиції конкурсних торгів на закупівлю виробів канцелярських паперових, 17.23.1, надані Публічним акціонерним товариством «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос», Товариством з обмеженою відповідальністю «Український папір» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес» за лотом №3 «Конверти» не відповідають умовам документації конкурсних торгів та відповідно до пункту 3 частини 1 статті 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель» пропозиції конкурсних торгів зазначених підприємств відхилити.

2. Надіслати Публічному акціонерному товариству «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос», Товариству з обмеженою відповідальністю «Український папір», Приватному підприємству «Самоцвіт», Малому приватному підприємству «Оріон-V», Товариству з обмеженою відповідальністю «Бі Ту Бі Експрес» та Товариству з обмеженою відповідальністю «НВП Поліграфсервіс» інформацію про відхилення пропозиції конкурсних торгів із зазначенням підстави.

3. Оприлюднити протокол про відхилення пропозиції конкурсних торгів на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

Рішення прийнято одноголосно

 

«За» 11 осіб; «Проти» осіб; «Утримались» осіб

 

Члени комітету з конкурсних торгів:

 

- Заступник Керівника

Державного управління справами,

заступник голови комітету з конкурсних торгів

 

 

Коломієць М. Л.

 

 

_____________

- Заступник Керівника

Державного управління справами,

заступник голови комітету з конкурсних торгів

 

 

Орда О. М.

 

 

відпустка

- Начальник Управління

протокольного забезпечення

 

Бац С. М.

 

відрядження

- Начальник

Фінансового управління

 

Дмитрук В. М.

 

_____________

- Начальник Управління бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер

 

Лемішко Н. Є.

 

_____________

- Начальник Управління

транспортного забезпечення

 

Новіцький С. В.

 

_____________

- Начальник Управління з питань економіки,

діяльності підприємств та державних закупівель

 

Петрук В. В.

 

_____________

- Начальник Управління

санаторно-курортного забезпечення

 

Сєрікова Н. Б.

 

відрядження

- Начальник

Управління спецтелекомунікацій

 

Столяр І. Л.

 

_____________

- Начальник

Юридичного управління

 

Сухом’яткін К. М.

 

_____________

- Начальник Управління

господарсько-побутового забезпечення

 

Цикало Н. Ф.

 

_____________

- Завідувач сектору

матеріально-технічного забезпечення

 

Костик С. І.

 

_____________

 

 

 

 

 

Заступник Керівника

Державного управління справами,

голова комітету з конкурсних торгів  БЕРАДЗЕ Г. Р. _____________
(підпис) МП

 

Завідувач відділу державних закупівель

Управління з питань економіки,

діяльності підприємств та державних закупівель,

секретар комітету з конкурсних торгів   Колотій О. П. ______________
(підпис)


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11