МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UAКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Звіт про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника № 23 від 10 жовтня 2012 року

1. Замовник:

1.1. Найменування: Державне управління справами

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 00037256

1.3. Місцезнаходження: м. Київ, вул. Банкова, 11, індекс 01220

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, e-mail):

 • Петрук Віталій Вікторович, начальник Управління з питань економіки, діяльності підприємств та державних закупівель,
  м. Київ, вул. Банкова, 11, корпус 1, кабінет № 512,
  індекс 01220,
  телефон (044) 255-73-90, телефакс (044) 255-77-01, e-mail: vvp@dus.gov.ua

1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Державне управління справами, 00037256

2. Джерело фінансування закупівлі: кошти загального фонду Державного бюджету України

3. Предмет закупівлі:

3.1. Найменування: послуги залів для глядачів, 92.32.1

3.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг: послуги з організації проведення культурно-мистецьких заходів за участю Президента України

3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: м. Київ,  вул. Червоноармійська, 103, Державне підприємство «Національний палац мистецтв «Україна», індекс 03150

3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 2012 року

4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:

4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua

4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності): www.dus.gov.ua

4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 03.09.2012 № 106 (708) номер оголошення: 278245 (ТРП)

4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: -

4.5. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 03.09.2012, 278245/1

4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 07.09.2012 № 108 (710) номер оголошення: 284244 (ТРП)

4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 08.10.2012 № 117 (719) номер оголошення: 299328 (ТРП)

4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: -

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 10.04.2012

6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце):

 • попередні переговори: 22.08.2012, 13.15, Державне управління справами,
 • остаточні переговори: 04.09.2012, 13.00, Державне управління справами

7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ):
506 097,0 грн. з ПДВ;
(цифрами)

п’ятсот шість тисяч дев’яносто сім гривень з ПДВ.
(словами)

8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:

8.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові: Державне підприємство «Національний палац мистецтв «Україна»

8.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 02221461

8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс: м. Київ, вул. Червоноармійська, 103, індекс 03150, телефон/телефакс: (044) 247-23-40 / (044) 528-40-15

9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю: 02.10.2012, 506 097,0 грн. (п’ятсот шість тисяч дев’яносто сім гривень), у тому числі податок на додану вартість (20%) – 84 349,50 грн.

10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару): -

11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце): -

12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника  кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель»:

Державним підприємством «Національний палац мистецтв «Україна» надані матеріали, які підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, передбаченим статтею 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Підприємство має необхідне обладнання та матеріально-технічну базу, забезпечене працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, має досвід у виконанні аналогічних договорів та фінансову спроможність.

13. Інша інформація.

У 2012 році планами протокольного та організаційного забезпечення окремих державних заходів, які готуються Головним управлінням Державного Протоколу та Церемоніалу Адміністрації Президента України, передбачено проведення у приміщеннях Державного підприємства “Національний палац мистецтв «Україна» культурно-мистецьких заходів за участю Президента України.

Для забезпечення проведення зазначених заходів Державному управлінню справами необхідно закупити у Державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна» послуги з організації проведення культурно-мистецьких заходів за участю Президента України на загальну орієнтовну суму 506 097,0 гривень.

У Національному палаці мистецтв «Україна» розташований найбільший концертний зал в Україні. Приміщення палацу оснащені сучасними технічними засобами для безпечної експлуатації об’єкта.

На підприємстві діє спеціальний режим охорони, здійснюються всі необхідні заходи з протипожежного, санітарно-гігієнічного, екологічного, радіаційного і протиепідемічного контролю та контролю за станом технічного захисту інформації.

Підприємство має кваліфікований персонал і значний досвід комплексного надання послуг з організації та проведення протокольних державних заходів, зокрема протягом останніх років підприємством були надані послуги з організації церемонії жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, заходів з нагоди святкування Дня незалежності України, Дня Конституції України, Дня соборності України тощо.

Ураховуючи викладене, та у зв’язку з тим, що зазначені послуги з технічних причин можуть бути надані тільки певним виконавцем, відповідно до пункту 2 частини другої статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме, відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на послуги, які можуть бути надані тільки певним виконавцем, за відсутності при цьому альтернативи, при закупівлі послуг з організації проведення культурно-мистецьких заходів за участю Президента України обрана процедура закупівлі в одного учасника –  Державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна».


14. Склад комітету з конкурсних торгів:

 • Заступник Керівника Державного управління справами, заступник голови комітету з конкурсних торгів Панько О.М.
 • Заступник Керівника Державного управління справами, заступник голови комітету з конкурсних торгів Орда О.М.
 • Заступник Керівника Державного управління справами Берадзе Г.Р.
 • Начальник Управління протокольного забезпечення Бац С.М.
 • Начальник Фінансового управління  Дмитрук В.М.
 • Начальник Управління бухгалтерського обліку та звітності -головний бухгалтер Лемішко Н.Є.
 • Начальник Управління транспортного забезпечення  Новіцький С.В.
 • Начальник Управління з питань економіки,  діяльності підприємств та державних закупівель  Петрук В.В.
 • Начальник Управління капітального будівництва  та житлового господарства  Сахацький В.В.
 • Начальник Управління санаторно-курортного  забезпечення  Сєрікова Н.Б.
 • Начальник Управління спецтелекомунікацій Столяр І.Л.
 • Начальник Юридичного управління Сухом’яткін К.М.
 • Начальник Управління господарсько-побутового забезпечення Українська В.В.
 • Завідувач сектору матеріально-технічного забезпечення Костик С.І.
 • Завідувач сектору державних закупівель Управління з питань економіки, діяльності підприємств та державних закупівель, секретар комітету з конкурсних торгів Колотій О.П.


Керівник
Державного управління справами,
голова комітету з конкурсних торгів
А.В. КРАВЕЦЬ


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11