МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UAКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Звіт про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника № 19 від 18 вересня 2012 року

1. Замовник:
1.1. Найменування: Державне управління справами
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 00037256
1.3. Місцезнаходження: м. Київ, вул. Банкова, 11, індекс 01220
1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, e-mail):
 • Бац Сергій Миколайович, начальник Управління протокольного забезпечення,
  м. Київ, вул. Банкова, 11, корпус 1, кабінет № 502, індекс 01220,
  телефон (044) 255-64-98, телефакс (044) 255-71-35, e-mail: pbs@dus.gov.ua;
1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Державне управління справами, 00037256

2. Джерело фінансування закупівлі: кошти загального фонду Державного бюджету України

3. Предмет закупівлі:
3.1. Найменування: продукція розсадників та квітництва, 01.12.2
3.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг: квіткова та рослинна продукція для забезпечення офіційних заходів, 62 найменування
3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: м. Київ, вул. Банкова, 11, Державне управління справами, індекс 01220
3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: протягом 2012 року

4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:
4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua
4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності): www.dus.gov.ua
4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 23.07.2012 № 88/1 (690/1) номер оголошення: 257057 (ТРП)
4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: -
4.5. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 23.07.2012, 257057/1
4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 27.07.2012 № 90 (692) номер оголошення: 260617 (ТРП)
4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель» від 10.09.2012 № 109 (711) номер оголошення: 284232 (ТРП)
4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: -

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 07.06.2012

6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце):
попередні переговори: 19.07.2012, 16.10, Державне управління справами,
остаточні переговори: 24.07.2012, 15.00, Державне управління справами

7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ):
900 000,0 грн. з ПДВ;
(цифрами)
дев’ятсот тисяч гривень з ПДВ.
(словами)

8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:
8.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові: Товариство з обмеженою відповідальністю «Дон Піон»
8.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 37147659
8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс:
юридична адреса: м. Київ, вул. Мельникова, 7, кв. 78, індекс 04050;
місцезнаходження: м. Київ, просп. Червонозоряний, 119, індекс 03039
телефон/телефакс: (044) 495-52-52/(044) 492-28-39


9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю: 04.09.2012, 900 000,0 грн. (дев’ятсот тисяч гривень), у тому числі податок на додану вартість (20%) – 150 000,0 грн.

10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару): визначається у договорі про закупівлю, відповідна інформація розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу

11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце): -

12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель»:
Товариством з обмеженою відповідальністю «Дон Піон» надані матеріали, які підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, передбаченим статтею 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель».
Підприємство має необхідне обладнання та матеріально-технічну базу, забезпечене працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, має досвід у виконанні аналогічних договорів та фінансову спроможність.


13. Інша інформація.
Для належної організації офіційних державних і міждержавних заходів за участю Президента України Державному управлінню справами необхідно протягом 2012 року за окремими замовленнями закуповувати квіткову та рослинну продукцію.
Планом протокольного та організаційного забезпечення заходу передбачається: протокольне, організаційне та матеріально-технічне забезпечення заходу згідно з програмою, зокрема забезпечення квітковою продукцією, тощо. На підставі цих планів, а також окремих замовлень профільних підрозділів Адміністрації Президента України Державне управління справами здійснює фінансове та матеріально-технічне забезпечення офіційних заходів за участю Президента України.
Види і обсяги квіткової та рослинної продукції, необхідної для забезпечення кожного офіційного заходу, її кольорова гама, можуть бути визначені лише напередодні його проведення, з урахуванням статусу заходу, тематики, місця проведення тощо.
Після цього виникає термінова потреба у забезпеченні конкретного заходу квітковою та рослинною продукцією.
Постачальником квіткової та рослинної продукції визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Дон Піон», яке має достатній потенціал і досвід роботи у сфері флористики та дизайну, що дає змогу ефективно й на належному рівні забезпечувати зазначеною продукцією заходи за участю Глави держави.
Квіткова продукція Товариства відзначається широким асортиментом, включає ексклюзивні та екзотичні рослини, вишукані аксесуари, які використовуються для оформлення букетів квітів і квіткових композицій. При цьому дизайнери Товариства вміло поєднують українські традиції та символи з передовим світовим досвідом у сфері флористики. Художники Товариства виконують якісні написи на національних стрічках для кошиків та вінків для церемоній покладання квітів.
Товариство забезпечує високі стандарти якості та зберігання квітів і рослин, контролює та гарантує їх екологічну чистоту і безпечність, відсутність токсичних (біологічних або хімічних) речовин, які могли б заподіяти шкоди здоров’ю, життю або порушити інші норми безпеки.
Цілодобовий режим та умови роботи ТОВ «Дон Піон» дозволяють оперативно, у стислі строки та на належному рівні виконувати термінові замовлення Адміністрації Президента України.
Ураховуючи викладене і необхідність термінової закупівлі квіткової та рослинної продукції для забезпечення офіційних заходів за окремими замовленнями після затвердження планів проведення заходів, і відповідно до пункту 3 частини другої статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме, виникнення термінової потреби в товарах, обмежених у часі та непідконтрольних замовнику, яких не можна було уникнути, обрана процедура закупівлі в одного учасника - Товариства з обмеженою відповідальністю «Дон Піон».


14. Склад комітету з конкурсних торгів:
 • Заступник Керівника Державного управління справами, заступник голови комітету з конкурсних торгів Панько О.М.
 • Заступник Керівника Державного управління справами, заступник голови комітету з конкурсних торгів Орда О.М.
 • Заступник Керівника Державного управління справами Берадзе Г.Р.
 • Начальник Управління протокольного забезпечення Бац С.М.
 • Начальник Фінансового управління Дмитрук В.М.
 • Начальник Управління бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер Лемішко Н.Є.
 • - Начальник Управління транспортного забезпечення Новіцький С.В.
 • Начальник Управління з питань економіки, діяльності підприємств та державних закупівель Петрук В.В.
 • Начальник Управління капітального будівництва та житлового господарства Сахацький В.В.
 • Начальник Управління санаторно-курортного забезпечення Сєрікова Н.Б.
 • Начальник Управління спецтелекомунікацій Столяр І.Л.
 • Начальник Юридичного управління Сухом’яткін К.М.
 • Начальник Управління господарсько-побутового забезпечення Українська В.В.
 • Завідувач сектору матеріально-технічного забезпечення Костик С.І.
 • Завідувач сектору державних закупівель Управління з питань економіки, діяльності підприємств та державних закупівель, секретар комітету з конкурсних торгів Колотій О.П.

Керівник
Державного управління справами,
голова комітету з конкурсних торгів
А.В. КРАВЕЦЬ


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11