МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

«Дні Малевича» в Мистецькому арсеналі

9 червня 2016 року в Мистецькомуарсеналірозпочалися Дні Малевичав Києві, до проведення яких долучилися Kyiv-MohylaBusinessSchool, Український кризовий медіа-центр, IZONE, FEDORIV Hub.

Дні Малевича – комплекс заходів, спрямованих на об’єднання інтелігенції, митців, підприємців, політиків, дипломатів навколо ідеї повернути Малевича Києву. Три дні програми насичені низкою подій різних форматів, що присвячені творчості Казимира Малевича: дискусії, публічні лекції, арт-експозиції, перформанси, кінопокази, театральні вистави тощо.

«Національну приналежність будь-якого художника визначити непросто. Донедавна Пікассо і ВанГог були французькими живописцями, зараз першого називають іспанським, другого – голландським, за місцем народження, мовою і традиціями. Разом з тим їхнє місце у французькій культурі ніхто не піддає сумніву. З Малевичем – та сама історія. Він, речник російського авангардного мистецтва, називав себе українцем, народився в Києві, до 17 років жив з батьками по українських селах, рідними мовами його дитинства були українська і польська, його пісенний репертуар складався з українських пісень, любив українське селянське мистецтво, був професором Київського художнього інституту, свої найкращі статті оприлюднив в українських журналах, пересипав свою російську мову українськими дотепами і прислів’ями і до кінця днів любив землю, де народився і виріс», – вважає Горбачов Дмитро Омелянович – професор, мистецтвознавець, історик мистецтва України, міжнародний експерт мистецьких творів. У день відкриття заходу відвідувачі мали нагоду послухати його лекцію «Малевич і Україна».

Програма триватиме до 11 червня 2016 року.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11