МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

«Шлях додому» неперевершеної Джамали

24 травня 2016 року в Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся сольний концерт переможниці Євробачення–2016 Джамалив рамках великого всеукраїнського туру«Шлях додому».

Президент України разом із сім’єю, українськими військовослужбовцями та дітьми з особливими потребамитакож відвідали концерт. Зала столичного палацу мистецтв, де співачка ділилася своїми почуттями й емоціями, була переповненою.

Глава держави запросив на концерт Джамали військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в Головному військовому клінічному госпіталі, а його дружина – дітейз особливими потребами, які для зручності дивилися концерт з президентської ложі. Під час концерту присутні в залі вшанували хвилиною мовчання українських військовослужбовців, які загинули, боронячи територіальну цілісність нашої держави.

По завершенні концерту Петро та Марина Порошенки разом з дітьми та військовослужбовцями поспілкувалися з Джамалою. Глава держави подарував артистці квіти та подякував за вражаючий концерт. «Стільки квітів не бачив ніколи в житті. Це була фантастична енергетика, яка просто захоплювала дух», – сказав Президент України.

12-річна Анна Діденко подарувала Джамалі намальовану власноруч картину «Вітання з перемогою».

Співачка у свою чергу також відзначила підтримку глядачів. «Кожен концерт насправді роблять люди. Я виконую свої пісні, як і завжди, але кожного разу змінюються глядачі та їхні відчуття. Сьогодні дійсно були чарівні люди», – сказала вона.

Концертна програма була побудована на матеріалахнового альбому «Подих»,до якого увійшла пісня «Неандертальці» на вірші поетеси Ліни Костенко. Звучали й популярні композиції з альбомів «AllorNothing» і «ForEveryHeart».Звичайно ж артистка виконала і драматичнупісню «1944», з якою вона представила Україну в Стокгольмі. Цю переможну композицію зал слухав стоячи.

Основна частина альбомуДжамали– пісні українською мовою. «Очима», «Шлях додому» і «Подих» – перші сингли нового музичного полотна співачки, що відкрили нам більш чутливу і зворушливуДжамалу.

Нагадаємо, що за перемогув пісенному конкурсі Євробачення у 2016 роціУказом Президента України від 16 травня 2016 року №213Джамалі присвоєно почесне звання «Народний артист України». 


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11