МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Коментар Державного управління справами у зв’язку з випадком скоєння акту вандалізму проти Національного культурного центру України у м. Москві та наругою над державними символами України

11 березня 2016 року невідомими особами було скоєно акт вандалізму проти Національного культурного центру України у м. Москві. Державне управління справами закликає Російську Федерацію забезпечити повну охорону дипломатичної та консульських установ України на своїй території та не допускати неправомірних дій стосовно представників і майна нашої держави.

Нагадаємо, що 27 лютого 1998 року підписано Угодуміж Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про заснуваннята умови діяльності інформаційно-культурних центрів. Такожна основі взаємності було заснованоКультурний центр України в м. Москві та Російський центр науки і культури в м. Києві.

Головними завданнями Центрів є реалізація програм міжнародного співробітництва вгалузі розвитку гуманітарних, науково-технічних, культурних та інформаційних зв’язків, ознайомлення зарубіжної громадськості з історією і культурою держави.

Згідно з Угодою сторони на засадах взаємності вживають необхідних заходів для забезпечення безпеки персоналу і приміщень Центрів, а також заходів, які ними проводяться.

культ_москва.jpg

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11