МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

В Адміністрації Президента пройшла зустріч Петра Порошенка з делегацією Аспен Інституту

Президент України  Петро Порошенко під час зустрічі з делегацією Аспен Інституту на чолі з Віце-президентом інституту Еліотом Герсоном обговорив створення системи підготовки нових лідерів.

Президент наголосив на тому, що завдання імплементації реформ вимагають нових лідерів, і зараз відчувається певний дефіцит кадрів, які здатні взяти на себе відповідальність за втілення курсу реформ.

«Головне, що нам потрібно, – лідери відповідальні, патріотичні, порядні та професійні», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що за трохи більше ніж півтора року його діяльності й понад рік діяльності Уряду, незважаючи на низку недоліків, з точки зору реформ зроблено дуже багато. За його словами, в Уряді працюють представники, які гідно представляють Аспен Інститут: «Вони є тими представниками, якими я пишаюся, що делегував і пропонував до складу Уряду. Жодної хвилини  я не був розчарований в їх діяльності», – сказав Петро Порошенко.

У свою чергу, Віце-президент Аспен Інституту Еліот Герсон наголосив на тому, що їх заклад, який був заснований у США в 1950 році, зараз представлений в багатьох країнах світу і допомагає покращувати державне управління, посилювати роль громадянського суспільства, урядування як на місцевому, так і на державному рівнях для кожного громадянина. «Ми хочемо побудувати в Україні подібні системи, які працюють у США, поділитися нашими цінностями, покращити управління, посилити роль закону та ефективність боротьби з корупцією», – сказав Еліот Герсон.

Під час розмови йшлося про можливість створення в Києві представництва Аспен Інституту та започаткування програм лідерства на базі цієї ініціативи.

У зустрічі взяли участь українські випускники програм Аспен Інституту, серед яких Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Міністр фінансів України Наталія Яресько. 

Державне управління справами відповідає за підготовку і проведення протокольних заходів за участю Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб України, інших держав, зарубіжних делегацій, а також забезпечує їх діяльність з виконання конституційних повноважень.

àï1.jpeg
àï2.jpeg

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11