МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Президент України зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні

Untitled-1.jpg

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні повідомив про дії влади щодо соціального забезпечення та підтримки родичів загиблих активістів Революції Гідності, а також належного вшанування пам’яті патріотів.

«У другу річницю Революції  Гідності вся Україна та весь світ схиляє голови, щоб вшанувати пам’ять справжніх українських Героїв, які віддали своє життя за те, щоб Україна та Український народ отримали історичний шанс бути вільними, демократичними, європейськими, захистити свою державу від російської агресії та визначити своє майбутнє», – зазначив на початку зустрічі Петро Порошенко. Глава держави наголосив, що українці завжди пам’ятатимуть величезну жертву, принесену на вівтар свободи Небесною Сотнею. Присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв.

Президент України також зазначив, що незламність, патріотизм і хоробрість українців, які виборювали європейське майбутнє України, вразили весь світ.

Глава держави нагадав, що під час останньої зустрічі з родинами Героїв було визначено низку проблемних питань, які вивчено, опрацьовано та взято на контроль, а саме: вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, перейменування вулиць. За словами Президента України, місцевими радами вже ухвалено відповідні рішення.

Також Президентом України підписано Закон щодо призначення пенсій у зв’язку з втратою годувальника членам сімей осіб, які загинули внаслідок поранення, каліцтва, контузії, одержаних під час участі в Революції Гідності. Крім того, Глава держави звернувся до Уряду з проханням вжити заходів для надання сім’ям Героїв Небесної Сотні соціальних пільг без урахування рівня доходів. Вирішується питання щодо виплати стипендії пам’яті загиблого активіста Михайла Жизневського.

«Але цього замало. Ми з вами маємо об’єднати всі зусилля для того, щоб забезпечити результат», – зазначив Президент України.

«Україна здатна увічнити пам’ять Героїв Небесної Сотні. І це не лише шана й повага до Героїв, а це і створення музею пам’яті, де будуть виховуватися покоління українців», – наголосив Петро Порошенко.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11