МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

В Українському домі до Дня Героїв Небесної Сотні представили проект «Відважні»

20 лютого 2016 року до 2-ї річниці трагічних подій на Майдані в Українському домі представили Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Гідності.

Музей Гідності показав інтерактивну програму, яка візуально відтворила атмосферу дворічної давнини.

Організатори заходу та митці прагнули художньо репродукувати події на Майдані 18 лютого 2014 року, пережити і відчути дух Майдану та вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за Україну.

Захід розпочався о 12:00 хвилиною мовчання. Після цього відбулося відкриття інтерактивно-інсталяційного простору та презентація.

Особливістю програми стало спільне створення 10-метрового художнього полотна як продовження автентичної майданівської арт-ініціативи. Цей проект починався на Майдані під назвою «Щаслива Україна». Потім подібні полотна було створено в Донецькій та Луганській областях. На полотні відвідувачі мали нагоду зобразити дерево як символ життя й щасливого майбутнього нашої держави. Взявши до рук фарби та пензлі, діти й дорослі  передавали на полотні власні відчуття, емоції та мрії. Згодом пройшла презентація Музею Гідності та проектів, пов’язаних з Майданом.

Також у рамках проекту відбувся концерт пам’яті «Пісні Свободи» за участю гуртів і виконавців, котрі відстоювали разом із народом майбутнє країни на Майдані, та колоритне образне дійство «Відважні»: ретроспектива-показ революційного вбрання українців ХХ–ХХІ століть.

Організатори проекту презентували інсталяційно-інтерактивну експозицію з унікальними артефактами колекції Музею Гідності. Також до програми заходу увійшли: презентація англомовного відеофільму усних історій Майдану – «Windows into Protest / Вікна в протести» (Ігор Пошивайло, герої відео), фільму «Воля або Смерть» режисера Дем’яна Колодія (США) та мультимедійного проекту «МАЙДАН: від незалежності до свободи» Віталія Нахмановича та Анастасії Гайдукевич.

1_ÓÄ.jpg2_ÓÄ.jpg
3_ÓÄ.jpg4_ÓÄ.jpg
5_óä.jpg6_óä.jpg
7_óä.jpg8_óä.jpg
9_óä.jpg10_óä.jpg
11_óä.jpg12_óä.jpg

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11