МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Кращі товаровиробники України представили свою продукцію

На Державному підприємстві «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» 19 листопада відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс якості продукції «100 кращих товарів України». Свою продукцію представили виробники з усієї України – 129 підприємств різних галузей економіки виставили на показ 143 види своєї продукції.

«У складний для країни час такі заходи є потрібними і важливими. Суспільство повинно знати, що наш виробник нічим не поступається закордонному. Українці варті кращого та якіснішого», – зазначив директор ДП «Український дім» Юрій Стельмащук у вітальній промові.

Під час роботи виставки відбулось  урочисте нагородження лауреатів та переможців конкурсу «100 кращих товарів України» в таких номінаціях: продовольчі товари, промислові товари, товари виробничо-технічного призначення, послуги. Якорь

Організаторами заходу виступили Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості».

100_êðàùèõ_òîâàð³â.jpg100_êðàùèõ_òîâàð³â1_.jpg
100_êðàùèõ_òîâàð³â3.jpg 

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11