МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» відкрило безкоштовну станцію заправки електромобілів

ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (ГДІП), що перебуває в управлінні Державного управління справами, першим з-поміж державних установ Києва встановило заправку для електромобілів.

Зарядка є універсальною для електромобілів усіх марок. До зарядної станції підведено заземлений кабель потужністю до 22 кВт/год та силою струму 32 А. Тривалість заряджання електрокара залежить від його марки і моделі. Так, електрокару Tesla Model S достатньо години, щоб забезпечити собі подальший пробіг на 150–200 кілометрів. В інших електромобілів потужність зарядного пристрою менша, наприклад Nissan Leaf може заряджатись тільки в режимі 6,6 кВт/год від змінного струму, тому цей процес буде тривалішим.

Станція функціонує на території структурного підрозділу ГДІП – дирекції «Автоцентр» за адресою: м. Київ, вул. Героїв Космосу, 8б. Керівництво ГДІП уже давно планувало відкрити станцію електропідзарядки для автомобілів, адже переконане, що за таким транспортом майбутнє. Послуга з електрозарядки автомобілів надається безкоштовно.

DSC_5413.jpgDSC_5486.jpg

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11