МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

У Національному комплексі «Експоцентр України» відкриють Резиденцію Святого Миколая

У Національному комплексі «Експоцентр України» пройшла прес-конференція виконуючого обов’язки генерального директора Максима Бахматова та директора з розвитку Максима Яковера. Нова команда відзвітувала про 100 днів своєї роботи та розповіла про плани розвитку підприємства.
DSC_0670.jpg

«Національний комплекс «Експоцентр України», на жаль, збиткове підприємство, територію якого вже давно не доглядали належним чином, – зазначив Максим Бахматов. – Ми вирішили повернути «ВДНГ» до життя та зробити прибутковим, створити в столиці України центр культурних і розважальних подій».

Максим Бахматов зауважив, що для реалізації всіх планів необхідно залучити інвесторів на підставі договору про приватно-державну співпрацю. Робота щодо цього вже проводиться.

DSC_0655.jpg

Проаналізувавши економічні показники Національного комплексу «Експоцентр України», виконуючий обов’язки директора підкреслив, що доходи підприємства зросли. Якщо у першому півріччі цього року підприємство отримало півмільйонний збиток, то станом на 1 вересня дохід становив 700 тис. гривень. За прогнозами до кінця року дохід становитиме близько 1 млн гривень.

«До 1 жовтня 2015 року були розблоковані всі рахунки, що дало змогу проводити фінансові операції, оплачувати комунальні платежі та виплачувати заробітну плату працівникам Експоцентру», – зазначив він.

Також за рішенням суду повернено в державну власність стоянку перед входом до Експоцентру. Масових заходів проводилося на 70 % більше ніж у 2014 році. Уперше на території комплексу пройшов масштабний фестиваль Гогольfest. Проводиться робота щодо розв’язання проблеми опалення    (8 років система опалення не функціонувала), впроваджено пілотний проект з встановлення енергозберігаючого освітлення.

Серед запланованих заходів Експоцентру – відкриття Американського університету України в одному з павільйонів, фестиваль ATLAS WEEKEND, що відбудеться 8–10 липня 2016 року, а також партнерський проект з телеканалом СТБ «Зима на ВДНГ».

У грудні територія Національного комплексу «Експоцентр України»  перетвориться на казкове містечко. Адміністрація планує організувати там масштабну зону відпочинку.

Зимовий фестиваль проходитиме з 1 грудня і до самої Масляної. На центральній алеї, навпроти входу, поруч з фонтанами б  облаштують найбільший у Києві каток площею 8 тис. метрів. Він матиме овальну форму і працюватиме за температури до +5 °C. Також там спорудять штучну гірку з ефектом снігового покриву висотою 12 метрів і довжиною спуску 70 метрів.

Крім того плануються інші розваги – крижаний лабіринт, ice-бар, парк крижаних скульптур і навіть Резиденція Святого Миколая, в якій будуть проводити майстер-класи до Різдва.

Концепцію розвитку Національного комплексу «Експоцентр України» планують обговорювати з громадськістю.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11