МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Підприємства, установи та організації сфери обслуговування
Санаторно-курортні установи
Підприємства та установи сфери культури
Національні парки та заповідники
Підприємства та організації виробничої сфери діяльності
Медичні установи


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал"

01010, м. Київ,
вул. Лаврська, 10-12,
тел. 288-52-25Культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» створено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 березня 2005 року № 49.

Зважаючи на важливу роль культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» у популяризації національного культурного надбання, здобутків сучасного мистецтва, з метою сприяння подальшому розвитку комплексу як мистецького осередку європейського рівня Указом Президента України від 3 лютого 2010 року № 94 культурно-мистецькому та музейному комплексу «Мистецький арсенал» надано статус національного.

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» – культурна інституція загальнонаціонального масштабу. Ідея її створення виникла на початку 2000-х років, що було обумовлено відсутністю в Україні такого знакового музею, як Лувр у Франції, Ермітаж у Росії чи Метрополітен-музей у США. Велична споруда XVIII століття Старого Арсеналу є одним з найвидатніших національних архітектурних надбань України.

Грандіозний потенціал НКММК «Мистецький арсенал» для України на міжнародній арені очевидний, адже створення титульного музею світового масштабу зміцнить позиції країни в міжкультурному діалозі та сприятиме розширенню міжнародного співробітництва. У внутрішній культурній політиці він здатен об’єднати громадян відчуттям причетності до величних здобутків української культури і стати предметом національної гордості.

Площа НКММК «Мистецький арсенал» становить 9,7 гектара.

На сьогодні НКММК «Мистецький арсенал» приймає під своїми величними склепіннями урочисті заходи іноземних дипломатичних представництв, міжнародні форуми, симпозіуми та конференції. Беззаперечним є і той факт, що багата історія, архітектурна вишуканість і масштаб споруди комплексу відкривають перспективу його діяльності як музейної інституції та витонченого простору для проведення офіційних заходів і церемоній за участю Президента України та найвищих посадових осіб.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Оновлення веб-сайта Державного управління справами здійснюється в оперативному порядку в міру надходження чи створення нової інформації.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11