МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Підприємства, установи та організації сфери обслуговування
Санаторно-курортні установи
Підприємства та установи сфери культури
Національні парки та заповідники
Підприємства та організації виробничої сфери діяльності
Медичні установи


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Національний культурний центр України у м. Москві

119019, Російська Федерація,
м. Москва, вул. Арбат, 9, будівля 1,
тел. (007-495) 737-88-31

43535f13bceb90f376e0cde25247f2ed.jpg

c2dbb430d4219acdf7795b376c92d1ac.jpg

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 1993 року № 350 створено Культурний центр України у м. Москві.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 32, на виконання Указу Президента України від 26 грудня 2002 року
№ 1225 Культурний центр України у м. Москві передано в управління Державному управлінню справами.

Указом Президента України від 8 лютого 2010 року № 140 Культурному центру України у м. Москві надано статус національного.

Загальна площа будівлі становить 4335,5 кв. метра.

Національний культурний центр України у м. Москві – державна установа, ключовими завданнями якої є зміцнення міжнародного авторитету України, пропаганда української мови, культури, духовності за кордоном, проведення наукових досліджень з українознавства, всебічна підтримка в Росії українських організацій та земляцтв.

У Центрі працюють курси української мови, магазин «Українська книга» та бібліотека імені Богдана Ступки, в якій представлено книги з історії України, українського мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства, етнографії, філософії, політології, художня література тощо.

У бібліотеці Національного культурного центру України у м. Москві зберігаються книги, які презентувалися в Центрі протягом двадцяти років його діяльності. А це найкращі твори сучасного українського письменства, дослідження з літературознавства, мовознавства, історії України тощо. Щорічно в бібліотеці проводиться близько 60 книжкових і книжково-документальних виставок, присвячених державним святам України, ювілейним датам видатних українців. Бібліотека імені Богдана Ступки має кілька постійних експозицій в меморіальній кімнаті Тараса Шевченка та Михайла Грушевського. Читачами бібліотеки імені Богдана Ступки є переважно представники української діаспори в Росії, студенти й аспіранти, слухачі курсів української мови.

Також у Національному культурному центрі України у м. Москві працює українська недільна школа імені Павла Поповича, навчальна програма якої передбачає вивчення української мови та літератури, народних звичаїв та обрядів, історії України, української музичної культури, малювання та українського народного танцю.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Національного культурного центру України у м. Москві.

Оновлення веб-сайта Державного управління справами здійснюється в оперативному порядку в міру надходження чи створення нової інформації.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11