МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Підприємства, установи та організації сфери обслуговування
Санаторно-курортні установи
Підприємства та установи сфери культури
Національні парки та заповідники
Підприємства та організації виробничої сфери діяльності
Медичні установи


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Державне підприємство "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім"

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 2, тел. 278-34-36, факс 278-33-86

З метою сприяння реалізації державної політики у галузях економіки, науково-технічної інформації, освіти та культури, пропаганди потужного науково-економічного, інтелектуального і творчого потенціалу України, сприяння духовному та творчому відродженню її народу Розпорядженням Керівника Державного управління справами від 16 січня 2006 року № 6 було створено Державне підприємство «Палац мистецтв «Український дім».

Ураховуючи вагомий внесок підприємства в популяризацію національної культурної спадщини та сучасного мистецтва, розвиток культурного і суспільного життя, Указом Президента України від 8 лютого 2010 року № 142 Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» надано статус національного.

Завдання підприємства: сприяння розвитку ділового співробітництва, підтримка вітчизняної виставкової індустрії, впровадження передового міжнародного виставкового досвіду та налагодження прямих зв’язків між підприємствами, установами, зарубіжними партнерами, сприяння виходу вітчизняних товарів та підприємств на зовнішній ринок, пропагування та збереження культурно-мистецького надбання.

Предметом діяльності підприємства є проведення заходів державного значення та міжнародних заходів на замовлення, проведення громадсько-політичних заходів, міжнародних форумів, бізнес-форумів і конгресів, національних та міжнародних виставок.

Державним підприємством «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» створено відокремлений структурний підрозділ – філію «Еліт-Хол», що надає послуги мобільного харчування і ресторанної діяльності.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Оновлення веб-сайта Державного управління справами здійснюється в оперативному порядку в міру надходження чи створення нової інформації.
  

 


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11