МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Звіти
Екскурсії
Інформація щодо посадових осіб Державного управління справами
Конкурс
Оголошення
Результати
Очищення влади


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Державне управління справами оголошує про проведення жеребкування щодо визначення кандидатів з метою включення до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал»

Відповідно до частини шостої статті 213 Закону України «Про культуру» жеребкування щодо визначення кандидатів з метою включення до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного добору на посаду генерального директора Державного підприємства «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» буде проводитися 13 червня 2016 року о 9 год 30 хв у Державному управлінні справами за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 11, корп. 1,  каб. 439.

Онлайн-трансляція буде доступна на офіційному сайті Державного управління справами у форматі реального часу за посиланням.

До відома громадських організацій, які подали своїх кандидатів для участі в жеребкуванні

З метою оформлення перепусток до Державного управління справами просимо до 16 год 45 хв 10 червня 2016 року надіслати паспортні дані представників, які бажають бути присутніми під час жеребкування, на електронну адресу: bonakh@dus.gov.ua.

Для входу на територію Державного управління справами з метою присутності під час жеребкування при собі обов’язково мати оригінал документа, що посвідчує особу (паспорт).


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11