МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Звіти
Екскурсії
Інформація щодо посадових осіб Державного управління справами
Конкурс
Оголошення
Результати
Очищення влади


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Державне управління справами оголошує конкурс на заміщення вакантної посади художнього керівника – директора Національного камерного ансамблю “Київські солісти”

Державне управління справами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 року № 777 “Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки” оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади художнього керівника – директора Національного камерного ансамблю “Київські солісти” (вул. Хрещатик, 2, м. Київ, 01001).

Загальні вимоги до претендентів на посаду: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на керівних посадах – не менше п’яти років.

Кваліфікаційні вимоги до посади: вища освіта музичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років.

До конкурсної комісії подаються такі документи: заява про участь у конкурсному відборі, належним чином завірені копія документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копія документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю; заповнений особовий листок з обліку кадрів; інформація про досвід успішної роботи з управління підприємством; довідка про стан здоров’я; довідка про відсутність в особи судимості; рекомендації та інші документи на розсуд претендента.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220, контактний телефон: (044) 255-64-84.

Про дату і місце засідання конкурсної комісії буде повідомлено додатково.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11