МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

24 червня в Пущі-Водиці урочисто відкриється Міжнародний дитячий центр «Артек»

24 червня в Києві, в історичному мікрорайоні, мальовничому курорті Пуща-Водиця, відбудуться урочистості з нагоди відкриття першої зміни відновленого Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек».

Перша зміна в МДЦ «Артек» має назву «Під прапором гідності». На неї приїздить 300 дітей з усіх регіонів України. Серед них –  діти-переселенці та діти  учасників АТО.  

На урочистості з нагоди відкриття центру запрошені: голова Всеукраїнського благодійного фонду «Сильна Країна» Марина Порошенко, народні депутати України, керівники міністерств, міжнародних організацій, благодійних фондів, дитячих організацій, представники дипломатичного корпусу, громадські діячі, зірки шоу-бізнесу, видатні науковці та спортсмени.

У програмі свята: знайомство з арт-проектом «Білі птахи у мирному небі», концертна програма за участю дітей під назвою «Український дивосвіт Артеку», панельна дискусія шодо програм національно-патріотичного виховання дітей і молоді, а також презентація та спільне обговорення міжнародних програм, соціальних, освітніх і культурологічних проектів Міжнародного дитячого центру «Артек» і партнерських організацій на 2016–2017 роки тощо.

Свято відбудеться за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, 14 лінія.
Початок заходу – об 11.00.
Попередня акредитація журналістів за телефоном   098 661 53 13.

Організований виїзд журналістів – у п’ятницю 24 червня о 9:45 з вул. Банкової, 3.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11