МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Оголошення


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО–2016»

З 8 по 11 червня 2016 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО–2016». 

«АГРО–2016» – це найбільша агропромислова виставка Східної Європи, яка є платформою для вдосконалення виробництва, упровадження інновацій і розвитку всіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору. Це унікальна нагода для діалогу між Міністерством аграрної політики та продовольства України, українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами. Саме на «АГРО–2016» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки. 

Понад 25 000 кв. метрів експозиційної площі буде відведено під демонстрацію кращих виробів і технологій сотень вітчизняних та іноземних компаній-учасників. У виставкових павільйонах Національного комплексу «Експоцентр України» розмістяться представники провідних аграрних компаній України та інших країн світу.

Щорічно кількість відвідувачів «АГРО–2016» близько 40 000 осіб, серед яких – перші особи держави, представники великих сільськогосподарських холдингів, власники середніх і малих фермерських підприємств, фахівці підприємств машинобудування, спеціалісти харчової та переробної промисловості.

Значну частину виставки займуть найкращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також для будівництва агроспорудта транспортування врожаю. Широкий асортимент дозволить підібрати найоптимальніші та найвигідніші варіанти, які підвищать рівень урожайності та якість виробництва. Для професіоналів «АГРО–2016» – це широка можливість обміну досвідом на діловому рівні завдяки насиченій науковій програмі(інтерактивні брифінги, семінари, конференції, круглі столи). Тут будуть порушуватись актуальні питання сільського господарства, аналізу та прогнозування ринку сільгосппродукції, правові аспекти та проблеми аграрного сектору. На «АГРО–2016» будуються довгострокові партнерські відносини щодо спільного виробництва, підтримки і дотацій у сільське господарство, які стають серйозним поштовхом для розвитку вітчизняного агропромислового комплексу. 

У рамках «АГРО–2016» пройдуть спеціалізовані виставки:

•ExpoAgroTech – сільськогосподарська техніка, обладнання і запасні частини.

•Біопаливо– відновлювальні джерела енергії.

•Hi-Tech Агро – автоматизація, керування альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології.

•Organic– органічні продукти і технології.

•Animal'EX – свійські тварини, ветеринарія і продукти для тваринництва.

•FishExpo– рибне господарство і рибальство.

•Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці.

• AgroBuild-Expo – будівництво в аграрному секторі: техніка, БМЗ, будівельні матеріали.

Програмою передбачено дегустацію та продаж екологічної продукції, виставку різних порід тварин і експозицію найпоширеніших промислових риб, яку можна буде спостерігати у відкритих басейнах. Виставка «АГРО–2016» – найважливіша подія агропромислового сектору України. Вона орієнтована на демонстрацію досягнень, налагодження зв’язків між виробниками та покупцями, відкриття українського ринку для іноземних компаній, на впровадження інноваційних рішень і технологій, які дозволять розвивати агропромисловий комплекс, мінімізуючи витрати і збільшуючи дохідність як великих, так і малих аграрних підприємств. 

Організатор  виставки – Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Детальніше з інформацією можна ознайомитися на сайті: www.agroexpo.in.ua


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11