МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Бюджетні запити
Довідки
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання паспортів бюджетних програм


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Інформація про роботу Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» – це унікальний інноваційний проект для України, який яскраво представляє нашу державу на світовому рівні.

Указом Президента України від 19 січня 2015 року № 24 «Про деякі питання Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» затверджено склад консультативно- дорадчого органу при Президентові України та Положення про Раду.

Головою Ради з питань розвитку «Мистецького арсеналу» визначено Главу Адміністрації Президента України Бориса Ложкіна, його заступником – Заступника Глави Адміністрації Президента України Ростислава Павленка. До формування ідеології розвитку культурно-музейного та мистецького комплексу залучені засновник Центру сучасного мистецтва РіnchukАrtСеntrе Віктор Пінчук, художній керівник Центру сучасного мистецтва «Дах» Владислав Троїцький, куратор Ігор Абрамович, Керівник Державного управління справами Сергій Березенко та інші.

На виконання зазначеного Указу відбулося два засідання Ради, на яких прийнято відповідні рішення.

Під час першого засідання Ради, 12 лютого 2015 року, створено робочу групу для розробки та реалізації заходів, спрямованих на розвиток НКММК «Мистецький арсенал». Організувати роботу робочої групи доручено Керівникові Державного управління справами Сергію Березенку.

На другому засіданні, яке відбулося 31 березня 2015 року, Раді презентовано музейну концепцію стратегії розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал». Робочій групі доручено доопрацювати її, урахувавши всі поправки та пропозиції, внесені членами Ради.

Також прийнято рішення звернутися до Київської міської державної адміністрації з проханням замовити проект детального плану території земельної ділянки, на якій розташований «Мистецький арсенал», з урахуванням перспективного розвитку прилеглої території. Вивчити правові аспекти та розпочати консультації з ЮНЕСКО стосовно здійснення реконструкції та розміщення нового будівництва в охоронній зоні об’єкта всесвітньої спадщини Києво-Печерська лавра. Крім того, робоча група повинна підготувати пропозиції щодо механізмів взаємодії з потенційними інвесторами (донорами) реконструкції та нового будівництва.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11