МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Бюджетні запити
Довідки
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання паспортів бюджетних програм


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Повідомлення про пошук інвесторів будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями для перебування в них груп дітей дошкільного віку та підземним паркінгом на проспекті Перемоги, 72 у Шевченківському районі міста Києва

З метою реалізації інвестиційного проекту Державне управління справами проводить пошук інвестора з найпривабливішою пропозицією і техніко-економічними показниками, якому буде надано право реалізації інвестиційного проекту з будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями для перебування в них груп дітей дошкільного віку та підземним паркінгом на проспекті Перемоги, 72 у Шевченківському районі міста Києва.

Реалізація проекту здійснюватиметься у встановленому законодавством України порядку відповідно до укладеного договору між замовником реалізації проекту та інвестором (у разі потреби – укладення інших договорів/угод).


Інформація про об’єкт інвестування

Будівництво житлового будинку з вбудованими приміщеннями для перебування в них груп дітей дошкільного віку та підземним паркінгом на земельній ділянці площею 0,59 гектара на проспекті Перемоги, 72 у Шевченківському районі міста Києва.


Загальні вимоги до пропозицій інвесторів

1. Надання установчих документів.

2. Надання техніко-економічних показників та графічних матеріалів пропонованого об’єкта інвестування.

3. Умови щодо фінансування всіх витрат, пов’язаних зі збором вихідних даних, проектуванням, будівництвом та введенням в експлуатацію (у тому числі сплата пайової участі Департаменту економіки та інвестицій КМДА, обов’язкових платежів та зборів відповідно до законодавства України), інших витрат, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту.

4. Строки реалізації інвестиційного проекту.

5. Передача на баланс замовнику інвестиційного проекту приміщень для перебування груп дітей дошкільного віку.

6. Інвестор має право надати додаткові відомості щодо найбільш ефективної пропозиції реалізації інвестиційного проекту.


Пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення.

За отриманням роз’яснень і додаткової інформації звертатися за адресою: 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Державного управління справами,
телефони: (044) 255-73-29; (044) 255-70-16.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11