МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Бюджетні запити
Довідки
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання паспортів бюджетних програм


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Щодо порядку надання та користування приміщеннями будинку відпочинку «Конча-Заспа» та комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами

З метою врегулювання питань надання приміщень та користування ними в будинку відпочинку «Конча-Заспа» та комплексі відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами (далі – будинок (комплекс) відпочинку) розпорядженням Керівника Державного управління справами Березенка С. І. встановлено порядок надання приміщень та користування ними в будинку (комплексі) відпочинку.

Перебування та проживання в будинку (комплексі) відпочинку Державного управління справами дозволяється фізичним та юридичним особам (далі – особа), які уклали договір про надання в користування приміщення в будинку (комплексі) відпочинку.

Для вирішення організаційних питань, ознайомлення з порядком користування приміщенням, умовами проживання тощо особа, яка має намір отримувати відповідні послуги, повинна звернутися до директора будинку (комплексу) відпочинку із заявою стосовно надання дозволу на користування таким приміщенням. Право на користування приміщенням та іншим майном, що передається в користування, надається після укладення договору або його продовження на певний строк і підписання акта приймання-передачі.

Необхідні документи для укладення договору:

  • паспорт громадянина України (для громадян України);
  • паспортний документ іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства (для іноземців та осіб без громадянства);
  • статутні документи (для юридичних осіб).

Більш детальну інформацію можна дізнатися за адресою будинку (комплексу) відпочинку або за контактними даними відповідальної особи з питань користування приміщеннями будинку (комплексу) відпочинку.

Адреса будинку відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами:
03084, м. Київ, Столичне шосе, 24 км.

Відповідальна особа з питань користування приміщеннями в будинку відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами – Колеснік Ігор Анатолійович (тел. (044) 259-26-57, тел./факс (044) 259-16-12, моб. (067) 217-36-39, e-mail: konchabud@ukr.net).

Адреса комплексу відпочинку «Пуща Водиця» Державного управління справами:
04114, м. Київ, вул. Вишгородська, 150.

Відповідальна особа з питань користування приміщеннями в комплексі відпочинку «Пуща-Водиця» Державного управління справами – Іщенко Віктор Валентинович (тел. (044) 430-03-23, тел./факс (044) 430-30-95, моб. (067) 238-17-65, e-mail: Natalya.tishyna@ukr.net).

Заява.doc   31.00 KB
Заява стосовно надання дозволу на користування приміщенням

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11