МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Бюджетні запити
Довідки
Паспорти бюджетних програм
Звіти про виконання паспортів бюджетних програм


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

Щодо надання медичної допомоги в Клінічній лікарні «Феофанія» Державного управління справами учасникам АТО та постраждалим на Майдані під час Революції Гідності

На виконання вимог чинного законодавства України у сфері охорони здоров’я прийнято рішення Керівника Державного управління справами Березенка С. І. щодо забезпечення належним медичним обслуговуванням військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Клінічною лікарнею «Феофанія» Державного управління справами надається безоплатне медичне обслуговування (лікування, медична реабілітація та інше) військовослужбовцям Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони України, особам рядового, начальницького складу і військовослужбовцям Міністерства внутрішніх справ України, які, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції на сході України та зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я.

У 2014 році в Клінічній лікарні «Феофанія» Державного управління справами надано спеціалізовану медичну, консультативно-діагностичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу 17 учасникам АТО. За період з 1 січня по 20 липня 2015 року проліковано 120 учасників АТО. На сьогодні 5 учасників бойових дій перебувають на лікуванні.

Крім того, у 2014 році надано спеціалізовану медичну, консультативно-діагностичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу 103 учасникам подій на Майдані під час Революції Гідності.

Прийом військовослужбовців і постраждалих на Майдані під час Революції Гідності на лікування та реабілітацію в Клінічну лікарню «Феофанія» Державного управління справами здійснюється за направленнями, які надаються відповідними службами військових формувань, і за погодженням з Управлінням охорони здоров’я та санаторно-курортних закладів Державного управління справами.


© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11