МАПА САЙТУ    
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛIННЯ СПРАВАМИ Запрошуємо переглянути оновлений сайт
Державного управління справами!

   WWW.DUS.GOV.UA

Правові засади діяльності
Розпорядження Керівника Державного управління справами
Складання фінансових планів та організація облікової політики на підприємствах
Упорядкування орендних відносин на підприємствах
Закупівля товарів, робіт і послуг за державні кошти


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 33

Питання Державного управління справами

1. На часткову зміну Указу Президента України від 23 лютого 2000 року № 278 «Про Державне управління справами» (зі змінами, внесеними Указом від 20 серпня 2002 року № 729) встановити, що Державне управління справами є допоміжним органом, створеним Президентом України відповідно до пункту 28 статті 106 Конституції України для матеріально-технічного, соціально-побутового та іншого забезпечення діяльності Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, Секретаріату Президента України та інших створених Президентом України консультативних, дорадчих та допоміжних органів і служб.

Матеріально-технічне, соціально-побутове, транспортне та інше забезпечення діяльності Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інших державних органів здійснюється Державним управлінням справами в межах наданих йому бюджетних призначень, передбачених законом про Державний бюджет України на такі цілі. В іншому випадку забезпечення діяльності зазначених органів здійснюється підприємствами, установами, організаціями, що перебувають в управлінні Державного управління справами, в установленому порядку на договірних засадах.

2. Зменшити кількість заступників Керівника Державного управління справами до чотирьох, у тому числі одного першого заступника, яких призначає на посади та звільняє з посад Президент України за поданням Керівника Державного управління справами.

3. З метою забезпечення доступності для населення України високоспеціалізованої та якісної медичної допомоги Кабінету Міністрів України разом з Державним управлінням справами вирішити в установленому порядку питання щодо створення Всеукраїнського центру радіохірургії у складі клінічної лікарні «Феофанія».

4. Комісії з питань забезпечення Державним управлінням справами медичного та санаторно-курортного обслуговування уточнити в місячний строк:

перелік державних органів, підприємств, установ, організацій, медичне та санаторно-курортне обслуговування працівників яких забезпечується Державним управлінням справами;

категорії осіб, лікувально-профілактична допомога, санітарне та епідемічне благополуччя і санаторно-курортне обслуговування яких забезпечується Державним управлінням справами.

5. Керівникові Державного управління справами подати у місячний строк пропозиції щодо внесення змін до актів Президента України, що випливають із цього Указу.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

23 січня 2007 року

© Державне управління справами, 2006-2016

01220 м. Київ, вул. Банкова, 11